Sıkça Sorulan Sorular

Titan Jel hakkında firmamızın çağrı merkezine sorulan sık soruların cevaplarını burada yanıtlamaya çalıştık. Kafanıza takılan tüm sorularınızın yanıtlarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Sitemizde satışı yapılan titan jel gold ve titan jel red ürünleri tamamen orjinal olup, hologramlı ürünlerdir.

Titan Jel doğal bir içeriğe sahip olup, yaklaşık 8 yıldır satışı yapılan bir üründür. 8 yıldır belirlenen herhangi bir yan etkisi bulunmamıştır. Bu nedenle herhangi bir yan etkisi yoktur.

Bitkisel  ve Tıbbi Ürünler Yönetmeliği gereği ürünün faydalarının yazılması kanunen yasaktır. Bu kurallardan dolayı ürünün faydaları hakkında buradan bilgi veremiyoruz. Dilerseniz 05432323963 nolu destek hattımızı arayarak ürünün faydaları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Titan jel dünyada etkisi kanıtlanmış, işe yararlılığı ispatlanmış sayılı ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün özel formülasyona sahip bir ürün olmakla birlikte, yaklaşık 8 yıldır dünyanın çeşitli yerlerinde ve ülkemizde satışı yapılmaktadır. Bu hususta işe yarar olması için, en öncelikli olarak ürünün orjinal olmasına ve kullanım talimatındaki egzersizleri aksatmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Uzmanlardan aldığımız bilgiler doğrultusunda maksimum sonuç ve fayda için Titan Jel Red‘i 5 Ay, Titan Jel Gold‘u 3 Ay kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu hususta titan jel gold ile daha hızlı sonuç elde edilmektedir.

Titan Jel 2015 yılının başlarında Rusya’da üretilmiş olup, ilk olarak piyasaya kırmızı kutulu olan şekliyle Titan Jel Red satışa sunulmuştur. Son yıllarda teknoloji ve tıp dünyasındaki hızlı gelişmeler sonucunda ürünün formülasyonunda çeşitli iyileştirmelere gidilmiş, üründen daha fazla ve daha hızlı verim alınması için 2019 yılının başlarında etken maddesi ve özelleştirilmiş yeni formüle sahip olan Titan Jel Gold piyasaya sürülmüştür. Titan Jel Gold ve Titan Jel Red arasındaki en büyük fark ise, Titan Jel Gold’un daha etkili ve daha yeni formüle sahip olmasıdır. Zamanı kısıtlı (az) olan tüketicilerin Titan Jel Gold’u tercih etmelerini öneririz.

Titan jel sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanması gereken bir üründür. Bu uygulama çeitli egzersizler ile desteklenmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerin yanında uzman ürologlar tarafından hazırlanmış özel ve görsel kullanım talimatı göndermekteyiz. Maksimum sonuç ve fayda için bu kullanım talimatına uygun şekilde kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

 

Titan jel kullanımından sonra aldığınız tüm sonuçlar kalıcıdır. İlerleyen yaşlarda geriye dönüş veya olumsuz bir sonuç doğurmaz.

Titan Jel Red ve Titan Jel Gold olmak üzere iki çeşidi bulunan bu ürünler arasında formül ve etki bakımından en kuvvetlisi Titan Jel Gold‘dur.

Kullanım talimatlarına uyulduğu sürece orjinal titan jel red 16. günden sonra, orjinal titan jel gold ise 10. günden sonra genellikle etkisini göstermeye başlar.

Siparişlerinizi Türkiye’nin seçkin ve güvenilir kargo firması olan Yurtiçi kargo ile gönderim yapıyoruz.

Vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizi yurtiçi kargo güvencesi altında kapıda nakit ödeme yaparak teslim alabilirsiniz.

Sitemizden verilen tüm siparişler tarafınıza gizli ambalaj yapılarak gönderilmektedir. Bu hususta getiren kargocuda dahil olmak üzere, paketin içerisinde ne olduğu sizin dışınızda kimse bilmez.

Siparişleriniz ikamet gösterdiğiniz il ve ilçeye göre genellikle 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. İl ve ilçe merkezlerinin dışında kargo firmasının şubesinin bulunmadığı ilçelere haftanın belirli günlerinde teslimat olduğundan bu ilçelerde yaşayan kişiler için net gün süresi veremiyoruz.

İnternet üzerinde en sık aldığımız soru diyebiliriz. Sitemiz yaklaşık 8 yıldır açık olup, binlerce müşteriye kargo göndermiş bir firmadır. İnternet üzerinde araştırma yaparsanız firmamız veya internet sitemiz hakkında bir tane dahi şikayet bulamazsınız. Tüm tüketicilerimize orjinal ürün gönderen ve 7/24 destek veren tek internet sitesiyiz. Ayrıca daha yüksek kargo belleri ödeyerek Yurtiçi Kargo ile gönderim yapan firmamız size daha güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatacaktır.

Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Garanti bandı veya ambalajı bozulmamış ürünleri geri iade alıp, paranızı geri iade ediyoruz. 

Updated: 11 Mart 2021 — 14:51

1 Comment

Add a Comment
  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir