Titan Jel Kullanımı

Titan jel erkek genital bölgesi kullanılan bir jel olup, kullanımı hakkında sizlere bu sayfamızda detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Birçok internet sitesinden bu konuyla ilgili çeşitli bilgiler verilmekte olup, birçoğunun yanlış kullanıma yönlendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürünün yanında firmamızın hazırlamış olduğu görsel kullanım talimatı siparişiniz ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir. Bu talimat görsel bir kullanım talimatı olup, daha hızlı sonuç alınabilmesi açısından, alanında uzman ürologlar tarafından çeşitli egzersiz hareketleriyle desteklenmiştir. Bu kullanım talimatı sadece bu internet sitesine özel gönderiliyor olup, başka hiçbir yerden gönderimi yapılmamaktadır.

Titan Jel Nasıl Kullanılır?

Titan jel kullanımına başlamadan önce mutlaka penis bölgesi su veya ıslak mendil yardımıyla temizlenmesi gerekmektedir. Temizleme esnasında özellikle ılık su kullanılması dokuların daha rahat temizlenmesini hemde penis dokusunun yumuşamasına yardımcı olacaktır. Bu işlem zorunlu olmayıp, üründen maksimum fayda sağlamak isteyenler için tavsiye niteliğindedir.

Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra, 2 nohut tanesi büyüklüğünde titan jeli penisin kamış bölgesine (sap kısmına) el yardımıyla masaj yapılmak suretiyle iyice yedirilmesi gerekmektedir. Bu masaja krem tamamen dokulara nüfus edene kadar devam edilmelidir. Bu işlem ortalama 1-3 dk arasında sürmektedir. Tabi ki bu süre cilt yapısına ve deri kalınlığına göre kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik göstermektedir.

Sürülen jel dokular tarafından tamamen emildikten sonra kullanım tamamlamış olacaktır. Günün istediğiniz saatinde, 1 defa Titan Jeli uygulamanız yeterli olacaktır.

Titan Jel Kullanımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Titan jel kullanımı hakkında internet sitemize, çağrı merkezimize her gün onlarca soru gelmektedir. Bu bölümde en sık sorulan soruları ve bunlara vermiş olduğumuz yanıtları okuyabilirsiniz. Kafanıza takılan soruları yine çağrı merkezi numaramızı arayarak veya internet sitemizin canlı destek, iletişim bölümlerini kullanarak bize iletebilirsiniz.

Titan Jeli belirli belirli bir saatte mi kullanmam gerekiyor?

Titan jeli kullanmanız için herhangi bir saat dilimi zorunluluğu yoktur. Sabah, öğlen, akşam müsait olduğunuz veya istediğiniz bir vakitte kullanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz gece yatmadan önce kullanmanız olacaktır. Burada önemli olan husus aksatmadan ürünü kullanmanızdır. 

Titan Jeli kullandıktan sonra yıkamamız gerekiyor mu?

Titan jeli kullanımı tamamlandıktan sonra yıkama zorunluluğu olmamakla birlikte, dilerseniz 1 saat sonra yıkayabilirsiniz. Jelin etkisini kaybetmemesi adına en az 1 saat beklenmesi gerekmektedir.

Titan Jeli kullandıktan sonra duşa girebilir miyim?

Titan jelden fayda görebilmek için 1 saat kadar beklenmesi gerekmektedir. Bekleme süresi tamamlandıktan sonra duşa girebilirsiniz.

Titan Jel kullandıktan sonra cinsel ilişkiye girilebilir mi?

Titan jel kullanıldıktan sonra cinsel ilişkiye mani herhangi bir durum yoktur. Aksine cinsel ilişkiniz içinde fayda sağlayacaktır. Burada önemli olan husus Titan jeli kullandıktan 1 saat sonra cinsel ilişkiye girilmesidir. Dilerseniz titan jeli cinsel ilişkiden sonrada kullanabilirsiniz.

Titan Jel etkilerini ne zaman görmeye başlayabilirim?

Titan jel kullandıktan sonra anında bir etki beklemek yanlış bir düşünce olur. Jelin etkilerini görmek ve maksimum fayda sağlamak zaman içerisinde olacak bir durumdur. Bu nedenle acele etmek sizi çözüme kavuşturmayacaktır. Burada önemli olan nokta titan jelin aksatılmadan düzenli bir şekilde kullanılmasıdır. Düzenli kullanımdan sonra etkilerini görmeye kısa zamanda başlanabilir.

Titan Jelin üstünde nasıl kullanılacağı yazıyor mu?

Titan jel Rusya’dan ithal bir ürün olduğu için üzerinde herhangi bir Türkçe yazı yoktur. Bu nedenle internet sitemizin uzman ürologlardan da yardım alarak hazırlamış olduğu özel kullanım kitapçığını müşterilerimize gönderiyoruz.

Titan Jeli kullanımını anlatan bir video var mı?

Evet var. İnternet sitemiz üzerinden sipariş veren kullanıcılar ürünün yanında gelen kullanım talimatındaki video kullanım talimatı linkini telefon veya bilgisayarlarından girerek kolayca ulaşabilmektedirler. Bu video kullanım talimatı internet sitemiz tarafından yüksek bedeller ödenerek özel hazırlatıldığı için satın almadan malesef göremiyorsunuz. Video linkini ürünün yanında gelecek olan kulanım kitapçığının içinde bulabilirsiniz.

Titan Jeli kullanımını anlatan bir kitapçık var mı?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerin yanında uzman ürologlar tarafından hazırlanmış özel kullanım talimatı göndermekteyiz.

Titan Jel kullanımını hakkında kafama takılan başka sorular var. Kime sorabilirim?

Titan jel kullanımı hakkında kafanıza takılan başka sorular varsa ürün destek uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaya hazırlar. İnternet sitemizin canlı destek bölümü, iletişim bölümü ve 0543 232 39 63 nolu çağrı merkezimizi arayarak veya whatsapp üzerinden kafanıza takılan diğer soruları bize iletebilirsiniz.